Els amics de l'Ornis

Homenatges d'amics dibuixants per la campnaya de verkami

En la campanya de verkami El Secret de l'Ornis vaig demanar a amics dibuixants si em podien donar un cop de mà. Alguns no van poder, però els que aquí veureu sí. Són, per ordre d'aparició:

1- Carles Ponsí facebook

2- Jou Ramírez. Dibuixant del Despertaferro i de la Patrulla Escolar www.caramba.cat  www.castelldefalgons.com

3- Oriol Garcia i Quera

4- Man. https://www.manolocarot.com/

5- Bartolomeu Seguí www.bartolomesegui.com

6- Meri Gil - www.merigil.com

7- Jordi Sellabona

8- Tatay  https://bilomba.wordpress.com/

9- Álvaro Ferrete

10- Kim Amate www.kimamate.com

11-Zoraida Zaro www.zoraidazaro.tk

12- Pau-B Gargotaire

13- Paco Nájera http://www.tartessoscomic.es/

14- Azahara Carreras  azahara.tumblr.com    azahara.artstation.com

15- Dani Cruz www.danicruz.com

16- Víctor Santos www.victorsantoscomics.com

17- Eduardo Gonzalez http://tirondeojeras.blogspot.com.es/

18- Joan Tretze  www.elsistemad13.com

19- David Belmonte http://www.belmonte-art.com/

20- Ricard Dilmé www.serrallonga1640.blogspot.com

21- Ivan Garcia

22- Sílvia Llenas Elias www.silviallenas.com

23- Àngel Aguirregomozcorta  http://animangel.blogspot.com.es/

24- Jose Arnau http://theblackmilk.net/

25- Dac https://instagram.com/masindac/

26- Bernat Costa www.bernitoons.com

27- Pau escapula.com

28- Xevidom http://www.xevidom.com/

29- Emma Pumarola http://www.emmapumarola.com

30- Jodri   https://jodricomic.wordpress.com/

31- Xavier Felip https://www.instagram.com/xfcat/

32- Miquel Casals www.miquelcasals.es

33- Fran Gutierrez https://instagram.com/frangutierrezk/

34- Juanan http://dibugado.blogspot.com.es/

35- Joan Puig http://vinyeta.com/

Detalls

ANY: 2015
FORMAT: Diversos
PÀGINES:
EDITOR:
ON COMPRAR: